logo stadsmuseum Lier

Facebook stadsmuseumInstagram stadsmuseum

organisatie

Lieve Lettany – teamcoördinator Erfgoed en Toerisme
lieve.lettany@lier.be

Griet Van Opstal – teamleider Stadsmuseum en Erfgoed
griet.vanopstal@lier.be

Leen Dierckx – administratief medewerker Erfgoed en Toerisme
leen.dierckx@lier.be

Kris Verellen – host / technisch medewerker
kris.verellen@lier.be

Werner Morrens – host / technisch medewerker
werner.morrens@lier.be

Kevin Vercammen – host / technisch medewerker
kevin.vercammen@lier.be

Bieke Arras – host / technisch medewerker
bieke.arras@lier.be

Inge Riebold - host / technisch medewerker
inge.riebold@lier.be 

Hilde Van Hoof - host / technisch medewerker
hilde.vanhoof@lier.be