logo stadsmuseum Lier

Facebook stadsmuseumInstagram stadsmuseum

organisatie

Karen Proost - teamcoördinator Toerisme en Erfgoed
karen.proost@lier.be

Griet Van Opstal – teamleider Stadsmuseum en Erfgoed
griet.vanopstal@lier.be

Jantiene Mees - administratief medewerker / klantenadviseur
jantiene.mees@lier.be

Nathalie Van Elsen - administratief medewerker / klantenadviseur
nathalie.vanelsen@lier.be

Ineke Bockstael - communicatiemedewerker / klantenadviseur
ineke.bockstael@lier.be

Werner Morrens – host / technisch medewerker
werner.morrens@lier.be

Kevin Vercammen – host / technisch medewerker
kevin.vercammen@lier.be

Bieke Arras – host / technisch medewerker
bieke.arras@lier.be

Inge Riebold - host / technisch medewerker
inge.riebold@lier.be 

Hilde Van Hoof - host / technisch medewerker
hilde.vanhoof@lier.be